la legion ardente Index du Forum
la legion ardente

 
la legion ardente Index du ForumFAQRechercherS’enregistrerConnexion

:: Aplikacion Per Vize Italiane Ne Prishtine Rar-addslkjh ::

 
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    la legion ardente Index du Forum -> La légion ardente -> Présentation
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
phichar


Hors ligne

Inscrit le: 06 Avr 2016
Messages: 128
Localisation: Strossburi

MessagePosté le: Dim 1 Mai - 23:56 (2016)    Sujet du message: Aplikacion Per Vize Italiane Ne Prishtine Rar-addslkjh Répondre en citant
Aplikacion Per Vize Italiane Ne Prishtine Rar-addslkjh > bit.ly/24gAfyZ

b68026692e
Solution Manual For TC7 By Leithold.rarAuthorMessagewaynefabiPosts : 142Join date : 2014-03-19Subject: Solution Manual For TC7 By Leithold.rar Mon Apr 14, 2014 12:13 pm Solution Manual For TC7 By Leithold.rar > tinyurl.com/qjtxbfo waynefabiPosts : 142Join date : 2014-03-19Subject: Solution Manual For TC7 By Leithold.rar Mon Apr 14, 2014 12:14 pm Solution Manual For TC7 By Leithold.rar 8ab2fffcff [Extra quality] navy advancement cycle 216 results.zipread 50 shades of grey free app rarsuzuki boulevard c50 on line owners manual download zipservice manual riso cz 180quoom inquisition hell checkedSERVICE MANUAL ECD V5/download k:SERVICE MANUAL ECD V5/access deniedartlantis studio 4.1 free full version downloadSuper Loiloscope 2 mega[New release] nokia 1616 2 unlock code calculatorsolid mensuration problems and solutions pdf BanglaSadSongboroAklaAklaLageTokeChara-addsWale Ambition (Deluxe Edition) [iTunes] 32oKbps $AC3$ lagu sunda.zip-adds 1manual abb acs 600.rar.rarati d33053 driver added by users [Extra quality] 3D MAX x force 2012 x64.exeDylan Dog Dead Of Night 2010Officerecovery 2012 Ultimate Keygen-adds[Most popular] roman kresz teszt ingyenes magyarchina dolls genie jah temp[firstbgg.com] milanabagi bagi char lost saga gratis no tipu 2013 hit2crazy14oldchickz Stickamaplikacion per vize italiane ne prishtine rar-addslkjhfirefox download helper wikirita chan 05h tba added by usersEl Usa Por Alison Baxter (las Polillas de Oxford Factfiles)-addsSite pour demo ibox diamond hitAnesthesia Books Free Downloadpatch pes6 botola maroc 2012 gratuitement.zipkisi kisi soal bahasa inggris sma kelas x semester 2 added by usersobdautodoctor pro simbyan-addscontoh surat untuk guru dalam bahasa inggris.zipBiancaBeauchamp15latestlatexandrubbersets.-addsToon Boom StoryBoard Pro v8.6.1.4709 SP1 By Adrian Dennisgambar bugil sarah azhari.zip TriluliluDownloaderV10Rs-addsdraeger caleo service manual incubator.zip eset.nod32.5.serial.2012.CRACKED.Full.rarravenwood fair cheat engine downloadFudegurume hitdawnofwarchaosrisingv2.6.0.5628trainer.rar-addsTake That Progress Live 2011 2DISC PAL MDVDR RHyTM rar.rar[Extra quality] Native Instruments FM8 VSTi DXi RTAS 1.0.4detyre kursi drejtim financiar.zipmcdonalds employee handbook 2012 pdfVideo ngentot ibu hamil mega. Solution Manual For TC7 By Leithold.rar. SOAP 469 Mistress Kara Vs. Similar topics'Spooky Fingers' A Halloween Special Full Length Fingerboard Video PromoFS: KA24DE Full swap, HKS, Koyo, Holset, Work wheels.HCR Racing Introduces Full Protection for the Polaris RZR 170England full backsMitsubitshi Rayon Stinger Prototype (Full Boron). Vikend n Stamboll Nisja Ditt mimi Aspen Hotel 22.04.16 3dit/2net 185 . Page 1 of 1. Ju tashm jeni i regjistruar me kt email + . Oldschool::Ship Hook-UpPage 1 of 1.

. . Ariel X Full. ctg !!!!! REAL TESTSony Vegas 9.0 Free :PWebsite Version of ForzaTune Free Demo. Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum My Uploads The UI FTP Server.::My Uploads!!! My Uploads The UI FTP Server.::My Uploads!!!. Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forumCOD 1.1 F.A.R.T. Jump to:Select a forum--My Uploads!!!. Ajo duhet t shoqrohet nga nj fotokopje e qart e letrnjoftimit t ftuesit si edhe nga nj fotokopje e qart eLejes s Qndrimit n Itali (Permesso di Soggiorno) nse ftuesi nuk sht nnshtetas italian.KUJDES: Zyra e Vizave rezervon t drejtn q t krkoj, n raste t caktuara, nga ana e aplikuesit,pagesn, nprmjet nj transferi bankar ndrkombtar, t nj shume t caktuar si parapagim t strukturshotelore t przgjedhur.3) Dokumente t gjendjes civile q vrtetojn lidhjen eventuale farefisnore me personin ftues n Itali tlegalizuara nga Departamenti i Gjendjes Civile pran Ministris s Punve t Brenshme, Prishtin;4) Dokumente q vrtetojn situatn sociale dhe profesionale n Kosov:- pr puntort me kontrat: kontrata e puns, vrtetim i pundhnsit ku t tregohen qart: data e fillimit tmarrdhnies s puns, kualifikimi profesional dhe rroga mujore si edhe nj vrtetim i lshuar nga AdministrataTatimore ku t vrtetohet derdhja e kontributeve pensionale dhe t tatimit mbi paga;- pr personat q kan biznesin e tyre personal: ertifikata e rregjistrimit t firms si edhe nj vrtetim mbibiznesin, me dat jo m t hershm se nj muaj, i lshuar nga Autoriteti i Rregjistrimit t Bizneseve pranMinistris s Tregtis dhe Industris ku t vrtetohet lloji i aktivitetit tregtar;- pr studentt: vrtetim rregjistrimi i lshuar nga shkolla ose Fakulteti, kontratat e puns s prindrve, vrtetim ipundhnsit t ktyre t fundit ku t tregohen qart: data e fillimit t marrdhnies s puns, kualifikimiprofesional dhe rroga mujore si edhe nj vrtetim i lshuar nga Administrata Tatimore ku t vrtetohet derdhja ekontributeve pensionale dhe t tatimit mbi paga;- pr pensionistt: vrtetim mbi marrjen e pensioneve;- pr t papunt: vrtetim mbi papunsin i lshuar nga Qendra pr Pun Sociale pran Komuns s vendbanimit.5) Dokumente q vrtetojn situatn ekonomike dhe financiare n Kosov:- vrtetime mbi pasuri t patundshme n Kosov;- pasqyr prmbledhse bankare ORIGJINALE (jo e fotokopjuar ose e skanerizuar) e llogaris Tuaj (personale/familjare/e biznesit) e lshuar nga banka prkatse n dat jo m t hershme se nj vit;- fotokopje t debi ose kredi kartelave bankare (duhet t fotokopjohet vetm pjesa e prparme).6) Deklarata mbi Bashksin Familiare, e lshuar nga Komuna e vendbanimit t aplikuesit n dat jo m t hershmese 6-muaj, ku t vrtetohet prbrja famijare e tij/saj;7) VETEM PER TE MITURIT NEN 18 VJE:- ertifikat lindjeje e t miturit e legalizuar nga Departamenti i Gjendjes Civile-Ministria e Punve t Brendshme,Prishtin;- plqimi i prindit/prindrve pr t dal jasht Kosovs e cila jepet prpara zyrtarit t vizave pran AmbasadsItaliane n Prishtin me ann e nj deklarate q t dy prindrit (ose prindi q mbetet n Kosov) duhet tnnshkruajn personalisht prpara tij ose pran Gjykats Komunale kompetente n komunn e vendbanimit taplikuesit.KUJDES: Prsa i prket nnshkrimit t Plqimit mbi daljen e prkohshme t t miturit nga territori i Republiks sKosovs, pr grupe mbi 5 persona, me qllimin pr t organizuar sa m mir pritjen e aplikuesve, sht edetyrueshme q udhheqsi i grupit t caktoj paraprakisht takim pran Ambasads me zyrtarin e vizave prgjegjst procedurs administrative ku t’i caktohet dita dhe ora n t cilin prindrit duhet t jen t pranishm.8) Dokumente q vrtetojn mbajtjen e mjeteve financiare t nevojshm pr qndrimin n Itali (alternativ):kredi-kartela bankare - travellers cheques - fideus bankar.KUJDES: Llogaritja e mjeteve financiar t nevojshm pr qndrimin n Itali bhet sipas tabels q mund t gjenin Formularin e krkess pr viz.9) Dokumente q vrtetojn qndrime t mhershme n hapsirn territoriale Schengen: fotokopje e vizaveSchengen;10) Dokumente q dshmojn mjetet e transportit: bileta e avionit vajtje/ardhje ose, nse udhtoni me makin,fotokopje e qart e dokumenteve t automjetit;11) Sigurim shndetsor ndrkombtar i njohur nga Ambasada Italiane n Prishtin;ajo duhet t jet e vlefshme n tgjith hapsirn territoriale t shteteve Schengen, duhet t mbuloj shpenzimet spitalore n rast smundjeje dhe/oseaksidenti si edhe shpenzimet e nevojshme pr riatdhesimin e kufoms n rast vdekjeje. .

Conan O Brien 2009 07 15 Dana Carvey HDTV XviD CHGRP eztvlbs route 66 activation code keygen crack rar-addsVA Get Lost V Mixed by Acid Pauli (CRMCD020D) WEB 2012 OMA.rarholt rinehart and winston modern chemistry online textbook.rarWindows Xp Sp3 Activation Patch9 Snf Matematik Dersi 1 dnem 1 Yazl Snav Sorular 3Download DZONE PRO KARAOKE v 3 2 EXTREEM FULL seriali have a dream by rashmi bansal pdf free download | added by usersfilm a critical introduction 3rd edition pdf.rarWireless.Communication.Library.VCL.Lite.6.10.4.0.with.Serial


Revenir en haut
Publicité


MessagePosté le: Dim 1 Mai - 23:56 (2016)    Sujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Revenir en haut
Montrer les messages depuis:   
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    la legion ardente Index du Forum -> La légion ardente -> Présentation Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Page 1 sur 1

 
Sauter vers:  

Index | Panneau d’administration | créer un forum gratuit | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
WorkStation[fusion] © theme by larme d'ange 2006
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Traduction par : phpBB-fr.com